english

Firma Leitmotiv.pl jest partnerem firmy fixeo.pl. Nasza firma jest odpowiedzialna za prace graficzne i webmasterskie, natomiast firma fixeo jest odpowiedzialna za dostarczanie i serwisowanie naszego sprzetu. Współpracujemy już od dawna. Polecamy naszego partera w zakresie Outsourcingu IT, Serwisu komputerowego jak i elektronicznego.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

POWRÓT DO LISTY PRAC
2011 01

CMS created by leitmotiv.pl

Modu administracyjny, ktry ulega cigemu rozwojowi, modyfikowany i przyswajany do kadej strony mojego autorstwa. Posiada intuicyjn struktur, ktra pozwala w awym stopniu porusza si po stronach nawet najwikszym laikom.

Logowanie do systemu
Logowanie do systemu
Logowanie do systemuListowanie stronyAdministracja stronyEdytor WYSWIG (zaimplementowany CKEditor)Dodawanie galerii zdj do artykuwDodawanie plikw graficznych oraz zacznikwLista produktwDodawanie nowych rekordw

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artyku³y, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

Kantor internetowy - sprawd? kurs walut. Zobacz jak dzia?a wymiana waluty, kurs dolara, euro, kursy walut.